Poptávkové formuláře

  • Tandem
  • Jazykova animace pro všechny
  • Němčina nekouše

Němčina nekouše: Pokud máte zájem o jazykovou animaci v rámci projektu Němčina nekouše (jazykové animace na 2. stupni ZŠ), vyplňte prosím poptávkový formulář pro projekt Němčina nekouše.

Jazyková animace pro všechny: Pokud máte zájem o bezplatnou jazykovou animaci v rámci programu Jazyková animace pro všechny (česko-německá setkání podporovaná Česko-německým fondem budoucnosti) a již jste podali žádost, která byla schválena Česko-německým fondem budoucnosti, vyplňte prosím poptávkový formulář pro projekt Jazyková animace pro všechny.

Tandem: Pokud vás naše nabídka zaujala a chtěli byste realizovat jazykovou animaci během česko-německého setkání, ve vaší škole, na letním táboře nebo kdekoli jinde, vyplňte náš obecný poptávkový formulář. Náklady na tuto jazykovou animaci musí být pokryté z vlastních zdrojů.

Prosím, poptejte jazykovou animaci více než 30 dní před realizací. Pokud je časový úsek mezi poptávkou a realizací kratší než 30 dní, nemůžeme zaručit obsazení Tandem jazykovými animátory.

S dalšími dotazy ohledně jazykové animace vám ochotně poradí Míla Man, koordinátor jazykové animace (viz Kontakt).