Nabídka

  • Tandem
  • Jazykova animace pro všechny
  • Němčina nekouše

Němčina nekouše: Pokud máte zájem o jazykovou animaci v rámci projektu Němčina nekouše (jazykové animace na 2. stupni ZŠ), vyplňte prosím poptávkový formulář pro projekt Němčina nekouše.

Jazyková animace pro všechny: Pokud máte zájem o bezplatnou jazykovou animaci v rámci programu Jazyková animace pro všechny (česko-německá setkání podporovaná Česko-německým fondem budoucnosti) a již jste podali žádost, která byla schválena Česko-německým fondem budoucnosti, vyplňte prosím poptávkový formulář pro projekt Jazyková animace pro všechny.

Tandem: Pokud vás naše nabídka zaujala a chtěli byste realizovat jazykovou animaci během česko-německého setkání, ve vaší škole, na letním táboře nebo kdekoli jinde, vyplňte náš obecný poptávkový formulář. Náklady na tuto jazykovou animaci musí být pokryté z vlastních zdrojů.

Prosím, poptejte jazykovou animaci více než 30 dní před realizací. Pokud je časový úsek mezi poptávkou a realizací kratší než 30 dní, nemůžeme zaručit obsazení Tandem jazykovými animátory.

S dalšími dotazy ohledně jazykové animace vám ochotně poradí Míla Man, koordinátor jazykové animace (viz Kontakt).

Máte zájem o jazykovou animaci? Rádi vám zprostředkujeme vhodného jazykového animátora či animátorku, který/á pro vaši skupinu připraví odpovídající program. Odpovědi na následující otázky nám pomohou připravit vám jazykovou animaci na míru:

Co by mělo být cílem jazykové animace?
(Např. motivace žáků pro výuku cizího jazyka, příprava na pobyt v zahraničí, prolomení ledů při česko-německém setkání atd.)

Jaké je složení vaší skupiny?
(Informace o věku, jazykových znalostech, národnostním složení, specifických potřebách účastníků atd.)

Kde by se jazyková animace měla uskutečnit?
(Např. školní třída, tělocvična, letní tábor, náměstí, hřiště apod.)

Kdy konkrétně by se jazyková animace měla uskutečnit a jak dlouho by měla trvat?
(Jazyková animace může trvat jednu vyučovací hodinu, ale průběžně i několik dnů. Stejně tak je důležité vědět, jestli se animace koná na začátku akce nebo až v jejím průběhu.)

S přípravou jazykové animace vám rádi poradíme. Se svými dotazy se prostřednictvím e-mailu obracejte na koordinátora jazykové animace Mílu Mana.

V případě zájmu o realizaci jazykové animace využijte objednávkový formulář.